Táto stránka využíva len nevyhnutne nutné súbory cookies, pre jej správne fungovanie. Nevyužíva žiadne reklamné, ani súbory cookies tretích strán.
zatvoriť

Ranger protect - súprava

72,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

termoaktívne tričko dlhý rukáv a termoaktívne spodky

Veľkosť
Množstvo

 Skladom

Posledné kusy v sklade

 

Brubeck LS14210 -  Termoaktívne tričko dlhý rukáv RANGER Protect 

Bezšvové, pánske, funkčné tričko s rôznymi štruktúrami tkanív umiestnených podľa oblastí potenia je ideálne ako základná vrstva oblečenia na outdoorové aktivity ako napr. rybárstvo a poľovníctvo počas chladnejších mesiacov roka. Je zhotovené kombináciou veľmi jemných elastických funkčných vlákien Polyester a Polyamid, ktoré veľmi rýchlo absorbujú pot, odvádzajú ho do vonkajšej vrstvy úpletu a extrémne rýchlo schnú. Udržiavajú taktiež optimálnu telesnú teplotu za každého počasia, minimalizujú tvorbu zápachu a garantujú excelentnú slobodu pohybu.

Zloženie: 62% polyamid, 38% polyester

Aktivita: Rybárstvo a poľovníctvo, lyžovanie, turistika, horolezectvo, beh

Brubeck LE12420 -  Termoaktívne spodky RANGER Protect 

Bezšvové, pánske, funkčné spodky s rôznymi štruktúrami tkanív umiestnených podľa oblastí potenia sú ideálne ako základná vrstva oblečenia na outdoorové aktivity ako napr. rybárstvo a poľovníctvo počas chladnejších mesiacov roka. Sú zhotovené kombináciou veľmi jemných elastických funkčných vlákien Polyester a Polyamid, ktoré veľmi rýchlo absorbujú pot, odvádzajú ho do vonkajšej vrstvy úpletu a extrémne rýchlo schnú. Udržiavajú taktiež optimálnu telesnú teplotu za každého počasia, minimalizujú tvorbu zápachu a garantujú excelentnú slobodu pohybu.

Zloženie: 60% polyamid, 38% polyester, 2% elastan

Aktivita: Rybárstvo a poľovníctvo, lyžovanie, turistika, horolezectvo, beh

Brubeck LS14210, LE12420
1 Položka