Táto stránka využíva len nevyhnutne nutné súbory cookies, pre jej správne fungovanie. Nevyužíva žiadne reklamné, ani súbory cookies tretích strán.
zatvoriť

Ranger thermo

59,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

termoaktívne tričko s dlhým rukávom

Veľkosť
Množstvo

 Skladom

Posledné kusy v sklade

 

Brubeck LS4860 - Termoaktívne tričko RANGER Thermo

Bezšvová, športová bielizeň z kolekcie RANGER je vďaka svojim výnimočným termoizolačným vlastnostiam ideálna ako základná vrstva oblečenia na outdoorové aktivity ako napr. rybárstvo a poľovníctvo počas chladných mesiacov roka. Je zhotovená kombináciou veľmi jemných elastických funkčných vlákien Polyamid (NILIT Heat) a Polypropylén, ktoré veľmi rýchlo absorbujú pot, odvádzajú ho do vonkajšej vrstvy úpletu a extrémne rýchlo schnú. Udržiavajú taktiež optimálnu telesnú teplotu za každého počasia, minimalizujú tvorbu zápachu a garantujú excelentnú slobodu pohybu.

Špeciálne polyamidové vlákno NILIT Heat obsahuje škrupiny z kávových zŕn. Toto špeciálne polyamidové vlákno excelentne konzervuje a udržuje telesné teplo, ktoré pri nízkych vonkajších teplotách smeruje mimo tela.Vlákno spomaľuje únik telesného tepla tým, že oproti bežným vláknam lepšie absorbuje teplo odchádzajúce od tela a udržuje ho výrazne dlhšie (lepšia kumulácia tepla).

Zloženie: 63% polyamid, 35% polypropylén, 2% elastan

Aktivita: Rybárstvo a poľovníctvo, lyžovanie, turistika, horolezectvo, beh

Brubeck LS 4860
1 Položka