Pre správne fungovanie nášho obchodu a všetkých jeho funkcií používame COOKIES. Ak súhlasíte kliknite na tlačidlo zatvoriť. Viac informácií o službe COOKIES nájdete tu.
zatvoriť

Vojenské rúško

6,99 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

ochranné rúško kombinované - dvojvrstvové

Množstvo

 Skladom

 

 

 

ochranné kombinované – dvojvrstvové

Rúško je vyrobené z dvoch vrstiev. Vonkajšia vrstva je z hygienicky nezávadnej (podľa STN 80 00 55) bavlnenej tkaniny  s digitalizovanou potlačou „LES“, alebo „PÚŠŤ“  podľa Slovenského obranného štandardu so všetkými maskovacími schopnosťami v danom prostredí a krytím voči nočnému videniu. Vnútorná vrstva je zo špeciálneho zdravotne nezávadného a nealergizujúceho úpletu z polypropylénového vlákna – PROLEX SILTEX na báze iónov striebra, ktoré zabraňuje rastu mikroorganizmov na svojom povrchu, čím ochraňuje používateľa rúška pred nakazením  a infekciou. Vlákno je certifikované na antibakteriálnu účinnosť podľa normy AATCC 100 a na zdravotnú nezávadnosť podľa ECOTEX STANDARD 100.

Konštrukčné riešenie rúška umožňuje kopírovanie spodnej tvárovej časti užívateľa a to tak, že bočné časti sú rovné, spodná a horná časť rúška vytvára oblúk, ktorý má v strede odševok v hornej aj spodnej časti, preto rúško netlačí na nos a ústa a tým zabezpečuje komfort nosenia.

Rúško má dve vrstvy vonkajšie tkaninovú a vnútornú úpletovú. Rúško sa upína okolo hlavy plochými šnúrkami, aby každý užívateľ si mohol nastaviť veľkosť obvodu hlavy zaviazaním. Šnúrky neomíňajú,  sú zhotovené z bavlneného úpletu. Rúško zabezpečuje zvýšenú ochranu a komfort pri nosení. Je určené na mnohonásobné používanie. Po použití je ho možné prať pri 60 st. C .

 NEŽEHLIŤ ! 

Pri objednávke uveďte faru kamufláže! oliva digitál alebo desert digitál

maskáč-digitál
988 položky