Pre správne fungovanie nášho obchodu a všetkých jeho funkcií používame COOKIES. Ak súhlasíte kliknite na tlačidlo zatvoriť. Viac informácií o službe COOKIES nájdete tu.
zatvoriť

Komplet "VTK grupp"

89,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

ruský digital letný

Množstvo

 Skladom

Komplet s vysokým obsahom bavlny je hygienický a pohodlný pri každodennom nosení. Absorbuje

odparovanie tela kvôli hygroskopickosti vlákna. Povrchová úprava proti komárom s insekticídnym liečivom "Permethrin" poskytuje účinnú ochranu proti hmyzu. Ochranné vlastnosti odolné voči opakovaným premývaniam. Odolnosť voči opotrebovaniu a odolnosť voči roztrhnutiu v dôsledku závitov zachytených pri odtrhnutí. Posilnené v oblasti lakťov, kolená, ako aj v oblasti sedenia.

Vojenská blúza:

- vrecká na hrudi, vrecká na rukávoch, klopové vrecká na ľavom rukáve, ako aj na rohoch golieru blúzy sú textilné spony na pripevnenie odznakov a rozdielov. Blúza s centrálnym bočným zipsom a textilnými spojovacími prvkami . Stojaci golier. Šírka v spodnej časti objímok je regulovaná pätkou na textilnom upevňovacom zariadení. 

Army nohavice:

- nohavice so zapínaním na slučke a tlačidlami na páse a na rukáve. Šírka pásu je regulovaná vnútornou šnúrou. Na spodnej časti nohavíc sú popruhy so zapínaním z vnútornej strany na tlačidle pozdĺž bočného švu. Šírka nohavíc v spodnej časti je nastaviteľná. 

Odporúčaná teplota pre použitie od + 15 ° C a viac.
- dostupné veľkosti :  176-100-88, 176-104-92, 176-108-96, 182-120-114 (výška,hrudník,pás)

ruský digital letný
999 položky

Tabuľka dát

Materiál
35% Polyester
65% Bavlna
Farba
Ruský digitál