Táto stránka využíva len nevyhnutne nutné súbory cookies, pre jej správne fungovanie. Nevyužíva žiadne reklamné, ani súbory cookies tretích strán.
zatvoriť

Aggressor Gen.II Flex

79,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

taktické nohavice

Veľkosť
Množstvo

 Skladom

 

Taktické nohavice Aggressor Gen.II Flex sa dobre hodia na tréning, cvičenie na strelnici, do práce, ale aj na služobnú cestu či prechádzku. Značka M-TACsa snaží uvádzať na trh technologické novinky. Nohavice ušité z ľahkej jednofarebnej rip-stop látky, s teflónovou úpravou na ochranu pred vodou a blatom. Látka s obsahom polyesteru a bavlny je príjemná na telo, dobre drží farbu a vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Hlavnou úlohou dizajnérov nohavíc bolo poskytnúť pohodlie pohybu a s touto úlohou sa vyrovnali na sto percent, pretože nohavice dávajú pocit ľahkosti, nestuhujú pohyby a vyzerajú štýlovo a pevne. Nohavice sú určené na nosenie s opaskom do šírky 5,5 cm. Vpredu sú na opaskoch našité pútka na karabínky na pripevnenie rôzneho vybavenia. Vysoko kvalitné príslušenstvo YKK. Dobre padnúce nohavice sa nosia tak pohodlne, že vyzerajú ako tepláky.

Materiál: bavlna, polyester.

Armatúry: YKK

Teflón:

- má vysokú odolnosť voči mrazu a teplu. Zostáva pružný pri významných teplotách od -70 do + 270 °C, čo z neho robí najlepší izolačný materiál súčasnosti. Teflón má zároveň vynikajúcu priľnavosť a nízke povrchové napätie, nezmáča ho tuky, voda, iné látky ani prípadné rozpúšťadlá. Teflón je pre človeka absolútne nepostrehnuteľný a vizuálne neviditeľný, no jeho vlastnosti majú skutočný vplyv. Nečistoty, prach alebo voda vždy zostávajú na povrchu oblečenia, zbierajú sa v kvapkách a ľahko sa čistia jednoduchou kefkou.

Vrecká:

-2 bočné vrecká na nohavice (s výstuhami v spodnej časti, určené na pripevnenie noža),

- 2 zadné vrecká,

-2 nákladné vrecká s asymetrickým ventilom na suchý zips,

-1 predné vrecko na telefón/notebook na ľavej strane.

Charakteristika:

- elastický "tunelový" pás s pohodlným sťahovaním nohavíc.

 

 

20058017
999 položky

Tabuľka dát

Farba
Coyote