Pre správne fungovanie nášho obchodu a všetkých jeho funkcií používame COOKIES. Ak súhlasíte kliknite na tlačidlo zatvoriť. Viac informácií o službe COOKIES nájdete tu.
zatvoriť

Batoh assault laser

38,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

systém Laser cut

Množstvo

 Skladom

 

 

 

 Batoh Assault sa vyznačuje polstrovanou zadnou časťou,

vystuženými, nastaviteľnými popruhmi a nastaviteľným bedrovým pásom. Základ tvoria dve veľké priehradky s rôznymi vnútornými vreckami a dve menšie priehradky v prednej časti. Ruksak obsahuje taktiež priestor pre vodný vak (CamelBak)

Tipickým znakom ruksakov Assault je systém Molle pomocou špeciálneho systému Laser-Cut-Loop-System možno po celom batohu rýchlejšie a ľahšie pripevniť ďalšie príslušenstvo.

Čo je Laser cut? 

K systému Laser cut sa upevňuje vybavenie a príslušenstvo s PALS väzbou, ktoré označujeme ako systém MOLLE, určený predovšetkým pre taktickú výbavu, ako sú napríklad taktické vesty a nosiče balistických plátov alebo športové, taktické opasky, najrôznejšie nosné panely a veľa ďalšej výbavy. Najpočetnejšie aplikácii Laser cut nachádzame stále v oblasti produktov pre armádu a iné ozbrojené zložky ale  aj výrobcovia outdoorových batohov a ďalšej výbavy používajú Laser Cut. Štrbiny Laser cut sú vo väčšine prípadov vyrezané z veľmi silného a odolného nylonu Cordura 1000D (niektorí výrobcovia užívajú 500D - 600D).

assault 30l. multicam
999 položky

Tabuľka dát

Materiál
100% Polyester
Farba
Multicam