Pre správne fungovanie nášho obchodu a všetkých jeho funkcií používame COOKIES. Ak súhlasíte kliknite na tlačidlo zatvoriť. Viac informácií o službe COOKIES nájdete tu.
zatvoriť

Real Steel Bushcraft Plus Scandi

89,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

nôž s pevnou čepeľou

Množstvo

 Skladom

 

 

 

Popis produktu

Nôž Real Steel Bushcraft Plus Scandi je moderná realizácia veľmi obľúbeného noža Bushcraft vo väčšom prevedení s výbrusom čepele Scandi. Použitá osvedčená švédska oceľ Sandvik 14C28N v kombinácii s črienkami G10.  

Výrobca Real Steel zúžitkoval svoje dlhoročné skúsenosti pri vývoji a výrobe nožov pre tie najznámejšie svetové nožiarske značky a začal vyrábať nože pod vlastnou značkou. Značka Real Steel vznikla v roku 2013 v Hangzhou City. Real Steel ihneď zaujal svojimi modelmi, ich vzhľadom, ale hlavne vynikajúcou kvalitou spracovania a použitými materiálmi milovníkov noží po celom svete.  

Tvorcom väčšinu nožov je vynikajúci inženier a skúsený manažér výroby. V posledných desaťročiach navrhoval nože pre mnoho slávnych značiek, od roku 2013 však Liang Gang poskytuje svôj design exkluzivne značke Real Steel. Medzi najznámejšie prevedenia patrí v sekcii zatváracích nožov model E771 Sea Eagle, ktorý disponuje nie len vynikajúcou švédskou oceľou Sandvik 14C28N, ale ložiskom pri uchytení čepele v rukoväti. Tento systém je prakticky dokonalý, zabezpečuje totiž veľmi hladký chod čepele pri nulovej vôli.  

Technické parametre:

Výrobca: Real Steel

Model: Bushcraft Plus Scandi

Dĺžka: 24 cm

Hmotnosť: 186g

Dĺžka čepele: 11,6cm

Čepeľ: hladká oceľ 14C28N

Materiál rukoväte: G10

Obal: nylon

Hrúbka čepele: 4,5mm

 

bushcraft plus scandi RS 3718
999 položky