Táto stránka využíva len nevyhnutne nutné súbory cookies, pre jej správne fungovanie. Nevyužíva žiadne reklamné, ani súbory cookies tretích strán.
zatvoriť

MBDU RAL 7013

65,00 €

Cena platí pri nákupe cez náš e-shop. Môže sa líšiť od ceny v kamennom obchode.

S DPH

uniformované športové nohavice

Veľkosť
Množstvo

 Skladom

Posledné kusy v sklade

 

 

 

Nohavice Helikon MBDU sú súčasťou novej modernej poľnej uniformyModern Battle Dress Uniform. Táto uniforma bola vyrobená z vysoko kvalitných tkanín, starostlivo zvolených tak, aby poskytovali nielen vysokú životnosť, ale aj slobodu pohybu, ktorá je na bojisku nanajvýš dôležitá.

Nohavice majú voľný, profilovaný dizajn. Pás je upevnený pomocou pásky so suchým zipsom, ktorá poskytuje ďalšie nastavenie. Široké pásy na opasok podporia opasok až do šírky 45 mm, a to aj s vreckami na púzdra alebo vrecká na časopisy. Ochranné vankúšiky prispôsobia profilové zosilnené kolená. Klíniky vyrobené z elastickej látky VersaStretch® sú umiestnené na zadnej strane av rozkroku, aby sa zvýšila sloboda pohybu. Klasické bedrové vrecká majú na okrajoch výstuže, aby sa zabránilo poškodeniu nožovými sponami. Ďalšie zadné vrecká so zosilnenými okrajmi sa zmestia na väčšie predmety, napríklad na karabinový zásobník. Na stehnách sú veľké, priestranné vrecká na gombíky. Na dolných končatinách sú menšie vrecká uzavreté páskou so suchým zipsom, ktorá sa zmestí na základné potreby, ako je dresing na poliach.

Vlastnosti produktu:

Profilovaný, pravidelný strih

Kliny VersaStretch® na chrbte a rozkroku

Klasické bedrové vrecká so zosilnenými okrajmi

Zadné vrecká so zosilnenými okrajmi

Veľké vrecká na náklad uzavreté gombíkmi v kanadskom štýle

Zapínacie vrecká na suchý zips na spodných nohách

Profilované zosilnené kolená

Vrecká na ochranné podložky v oblasti kolien

Opasok je uzavretý pomocou suchého zipsu

Nohavicové manžety nastaviteľné pomocou šokového systému so šnúrkou

YKK® zipsy

Materiál:  NyCo Rip-Stop (52% nylon 48% bavlna)

Farba: RAL 7013

SP-MBD-NR-81 RAL 7013
1 Položka